دوره ضخیم دوزی زنانه

آموزش دوره ضخیم دوزی زنانه

یکی از دوره های خیاطی آموزشگاه سحر، کارگاه ضخیم دوزی زنانه است. دوره ضخیم‌ دوزی دوره نسبتاً تخصصی است که هنرجو باید حداقل دو دوره نازک دوز زنانه و دوره مانتو دوز را گذرانده باشد و به این دو مهارت مسلط باشد. در دوره آموزش ضخیم دوزی زنانه هنرجو پس از آشنایی با الگو، دوخت لباس های ضخیم را به صورت تخصصی فرا می گیرد. هنرجو با شرکت در دوره ضخیم دوزی زنانه می تواند برای خود و دیگران لباس هایی مانند پانچ، کت، پالتو، شنل و غیره بدوزد و از این راه کسب درآمد کند.

با مهارت، تجربه و دانش به روز هنر خیاطی می توانید در خانه کسب درآمد کنید. بسیاری از خیاطان باتجربه و حرفه ای که آموزش خیاطی ضخیم دوزی زنانه را گذرانده اند به دلیل مهارت و توانایی های خود درآمد زیادی کسب کرده اند. البته افرادی هم هستند که برای رفع نیاز خود در این دوره ها شرکت می کنند و لباس های مورد علاقه خود را می دوزند. ضخیم دوزی برای متقاضیانی که می خواهند در این هنر پیشرفت کنند و رویای راه اندازی مزون را در سر می پرورانند را میتواند بسیار جذاب کند. مهم نیست که در کدام دسته یا گروه قرار می گیرید، ما قدم به قدم با شما در آموزشگاه خیاطی سحر هستیم تا بگوییم چطور این دوره را بگذرانید؛ پس همراه ما باشید.

دوره ضخیم دوزی زنانه

این دوره شامل آموزش:

  • انواع مدلهای کت، پالتو، پانچو، شنل، جلیقه و غیره
  • لباسهای تمام لایی با آستر
  • دوخت انواع جیب
  • کار با پارچه های چرم، خز، پوست و غیره

می‌باشد. و در پایان دوره مانند سایر دوره‌ها هنرجو پس از شرکت در آزمون سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور دیپلم رسمی این مهارت را دریافت می‌نماید.
شهریه این دوره آموزشی همانند سایر دوره‌ها مطابق تعرفه سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد.

در اینجا دوره های خیاطی ما را بیشتر بررسی کنید

هدف از آموزش دوره ضخیم دوزی زنانه چیست؟

هدف شرکت از هنرجو در دوره ضخیم دوزی زنانه، این است که در پایان دوره تسلط و توانایی کامل بر روی لباس‌های پاییزی و زمستانی داشته باشد و با پارچه‌های ضخیم آشنا شود.

در آموزشگاه سحر دوره آموزشی ضخیم دوزی زنانه به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی به این موضوع می‌پردازد و به هنرجویان آموزش داده میشود. همچنین در دوره آموزش ضخیم دوزی زنانه به نکته‌های آموزشی دوره مانتو دوزی اشاره خواهد شد.

سوالات متداول دوره ضخیم دوزی زنانه

هنرجو باید حداقل دو دوره نازک دوز زنانه و دوره مانتو دوز را گذرانده باشد و به این دو مهارت مسلط باشد.

آموزشگاه سحر کلیه دوره های آموزشی خود را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار میکند.کلیه شرکت‌کنندگان بعد از تکمیل این دوره ها در آزمون عملی شرکت و مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای را دریافت خواهند کرد. این مدرک بین المللی قابل ترجمه بوده و در همه جای دنیا مورد تایید است.