درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید


مجتمع آموزشی سحر در سال 1364 با مدیریت خانم معصومه لک و ابتدا در رشته بافندگی تحت نظر سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور تأسیس گردید و به سرعت در رشته‌های دیگر، خیاطی و طراحی لباس گسترش یافت. این مؤسسه با هدف توانمند‌سازی افراد علاقمند به این رشته‌ها روز به روز پیشرفت نمود.

گروه آموزشی مجتمع سحر از اساتید باتجربه‌ای تشکیل گردیده است که همگی ضمن فعالیت در بازار کار به‌طور عملی و تجربی دارای مدارک تأیید شده ازسازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشند.
تیم آموزشی ما همواره می‌کوشد ضمن استفاده از به روزترین شیوه‌های تدریس با طرح‌ها و مدل‌های روز همگام بوده و یادگیری را برای هنرجویان سهل و دقیقتر نماید.

مدارک أخذ شده دانش پژوهان اين مجتمع آموزشی از سازمان فنی حرفه ای كشور مي باشد كه ميزان اعتبار قابل توجهی در سایر کشورها دارد. لازم به ذکر است که این مدارک دارای کد بین‌المللی و قابل ترجمه می‌باشند.

تعهد ما، به اشتراک گذاشتن دانش خود به علاقمندان و هنرجویان و ایجاد فرصت‌های یادگیری تجربی و تعهد به پژوهش و کارآفرینی است. رویای ما، تحقق رویای هنرآموختگان این مؤسسه در دستیابی به حرفه‌ای شدن و کسب و کار برتر می‌باشد.
مأموریت آموزشی ما، آماده‌سازی هنرجویان و علاقمندان در برتری حرفه ای در طراحی و کسب و کار و ایجاد فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای تأثیرگذار و پایدار است که می‌کوشیم این مهم را با پرورش خلاقیت، آموزش و رهبری، تعهد به انتقال دانش، تشویق به عبور از مرزهای سنتی و طراحی راه ‌حل‌های نوآورانه ایجاد نماییم.

آموزش حرفه ای و تخصصی خیاطی در تهران

ما از ابتدا در کنارتان هستیم و گام به گام تا موفقیت و تحقق رویای حرفه‌ای شدن با شما همراهیم. و برای این منظور تلاش نموده‌ایم به پشتوانه دانش و تجربه چندین ساله در این رشته‌ها با ترکیب متدهای مختلف و ساده نمودن آنها یادگیری را برایتان آسان نماییم و استعداد و علاقه را در وجودتان شکوفا کنیم.صحت گفتارمان را در عمل ثابت نموده‌ایم. هنرجویان فارغ‌التحصیل از این مؤسسه، که در بازار کار حرفه‌ای هستند و ما قدردان اعتمادشان هستیم.