دوره ژورنال شناسی

ژورنال شناسی چیست؟

در ادامه مجتمع‌ آموزشی‌ خیاطی‌ سحر‌ شما را با دوره‌ ژورنال‌ شناسی خیاطی زنانه آشنا‌ می‌کند‌. در تولید و طراحی لباس پیوسته الگو‌ لباس‌ که کانسپت و فرم‌ اصلی‌ لباس‌ می‌باشد‌ ، همیشه‌ ثابت‌ است‌ هرچند مدل های لباس‌ همیشه می توانند متفاوت‌ و دگرگون‌ طراحی‌ گردند و شما به عنوان طراح‌ لباس‌ حتما باید بدانید که در طراحی‌ لباس‌ اصلاً محدویتی ندارید .

یکی از تخصصی‌ترین دوره‌های خیاطی مدل سازی یا دوره ژورنال‌ شناسی می‌باشد. آموزش ژورنال خیاطی مناسب متقاضیانی است که مسلط به خیاطی می‌باشند و دوره نازک دوز زنانه را گذارنده باشند و تمایل به کامل‌تر شدن این مهارت دارند. در دوره ژورنال خیاطی نحوه شناخت و الگوسازی انواع مدل‌ها از روی ژورنال آموزش داده می‌شود. ترسیم الگو، برش و دوخت برای هر مدل جزء سرفصلهای آموزشی است که هنرجویان به آن تسلط می‌یابند. مدت این دوره بین 4 تا 6 ماه می‌باشد.

با دیگر انواع دوره های آموزشی خیاطی آشنا شوید.

دوره ژورنال شناسی

دوره ژورنال شناسی خیاطی شامل چه مواردی است؟

  • آشنایی با انواع مدل های ترکیبی و ژورنالی
  • شناخت و آنالیز مدل های ژورنالی و پیچیده و طراحی الگو و روش دوخت آن طبق مدل
  • آموزش طراحی الگو و دوخت مدل های نامتقارن انواع لباس ها که شامل : دامن، پیراهن، شلوار و …
  • آموزش طراحی الگو و دوخت برش های خاص انواع دامن، پیراهن و بلوز
  • آموزش طراحی الگو و دوخت آستین های خاص و مدل های پیچیده

هزینه دوره ژورنال شناسی چقدر است؟

از آنجایی که سازمان فنی و حرفه ای برگزار کننده اصلی دوره ژورنال شناسی خیاطی در تهران است، قیمت و هزینه آن توسط این سازمان تعیین می شود. تمامی دوره های خیاطی مجتمع آموزشی سحر با قیمت های مصوب سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود که بسیار مقرون به صرفه می باشد. همچنین امکان پرداخت اقساطی برای هنرجویان این دوره فراهم میباشد.

برای کسب اطلاع از شهریه و هزینه ثبت نام در دوره ژورنال شناسی و زمان برگزاری دوره و پرسیدن کلیه سوالات خود مربوط به آموزش ژورنال شناسی میتوانید با شماره تماس 22851765 آموزشگاه خیاطی سحر تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق راه های تکمیل فرم ثبت نام یا صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای بعد از دوره آموزش ژورنال شناسی

آموزشگاه سحر دوره آموزش ژورنال شناسی را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار میکند.تمامی هنرجویان بعد از شرکت و اتمام این دوره و بعد از قبولی در آزمون امکان دریافت گواهینامه رسمی از این سازمان را خواهند داشت.

از چه طریق میتوانم در دوره ژورنال شناسی ثبت نام و شرکت کنم؟

شما با کلیک بر روی دکمه ای که در پایین صفحه قرار دارد، وارد صفحه ثبت نام در دوره های آموزشگاه خیاطی سحر میشوید که با تکمیل کردن اطلاعات لازم و انتخاب کردن دوره های مورد نیاز اقدام به ثبت نام کنید. بعد از آن همکاران ما جهت تکمیل ثبت نام و راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول دوره ژورنال شناسی

بله. شما باید دوره نازک دوزی زنانه را گذرانده باشید و مسلط به خیاطی باشید.

مدت زمان این دوره بین 4 تا 6 ماه میباشد.