دوره لباس شب و عروس

آموزش دوره لباس شب و عروس

آخرین مرحله آموزش خیاطی چیزی نیست جز دوره دوخت لباس شب و عروس، در دوره تخصصی دوخت لباس عروس و لباس شب که در دو سطح مبتدی و پیشرفته آموزش داده می شود، با آموختن متد مولر و استایل روز ایتالیایی می توانید دوخت انواع مدل های لباس شب و عروس را بیاموزید. پس از اتمام این دوره می توانید از هنر و مهارت خود کمک بگیرید و هر لباس مجلسی را به راحتی بدوزید و حتی با تمرین بیشتر لباس عروس بدوزید.

متقاضیان شرکت در دوره لباس شب و عروس باید دوره‌های مبتدی را گذرانده باشند و دارای تسلط کامل به مدلهای اولیه باشند تا بتوانند به نحو احسن از آموزشهای موجود در این دوره استفاده نمایند.

دوره لباس شب و عروس

این دوره شامل :

  • الگوسازی و دوخت انواع لباسهای شب
  • مدلهای مختلف تاپ
  • فنردوزی در لباسها
  • دوخت کاپ در لباسهای شب و عروس و تاپها
  • انواع تور عروس
  • انوع دامن عروس

مدت آموزش این دوره 4 ماه است و در پایان دوره همانند سایر دور‌ه‌ها، هنرجو در صورت تمایل، با گذراندن آزمون سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور دیپلم رسمی این مهارت را دریافت می‌نماید .

شهریه و هزینه دوره لباس شب و عروس چقدر است؟

این دوره هم همانند دیگر دوره های آموزش خیاطی با قیمت های مصوب سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار میشود که کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه میباشد. آموزشگاه سحر برای رفاه حال هنرجویان امکان پرداخت شهریه دوره لباس شب را به صورت اقساطی فراهم کرده است که میتوانید با خیال آسوده در این دوره شرکت کنید و هنر خود را ارتقا دهید.

دوره آموزش دوخت لباس مجلسی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش دوخت لباس شب و لباس عروس یکی از پر طرفدارترین و پردرآمدترین شاخه‌های خیاطی است. بنابراین افرادی که علاقه مند به کسب درآمد از این حرفه را دارند میتوانند با راه اندازی مزون و با شرکت در دوره لباس شب و عروس و کسب مهارت و البته اخذ مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای، امکان ورود به بازار کار را خواهند داشت.

این دوره برای افرادی که به هنر خیاطی علاقه دارند و میخواهند تکنیک هایی از شاخه های مختلف خیاطی را بیاموزند نیز مناسب است.

پیش نیاز دوره دوخت لباس عروس و لباس شب

برای شرکت در دوره آموزش لباس شب و عروس، هنرجو باید با متدها و روش های اولیه خیاطی آشنا باشد و از قبل در دوره های پایه‌ای مانند دوره نازک دوز زنانه و دوره ضخیم دوزی زنانه را گذرانده باشد و با مفاهیم دوره طراحی لباس نیز آشنایی داشته باشد.

از چه طریق میتوانم در دوره لباس شب و یا دوره لباس عروس شرکت کنم؟

با کلیک بر روی دکمه زیر میتوانید با پر کردم فرم ثبت نام در آموزشگاه خیاطی سحر و انتخاب دوره های مورد نظر اقدام به ثبت نام کنید. پس از آن همکاران ما شما را جهت راهنمایی و تکمیل ثبت نام با شما تماس حاصل میکنند.