سوالات متداول

برای شروع و آموزش خیاطی کدام دوره مناسب است؟

تمام دوره‌های آموزشی در آموزشگاه سحر، برای همه افراد با هر سطح دانش مناسب می‌باشد. برای شروع اصولی، دوره نازک دوزی و ضخیم دوزی به شما توصیه می‌شود.

آیا آموزشگاه سحر دوره آموزشی بصورت آنلاین دارد؟

خیر. درحال حاضر دوره ها به صورت حضوری برگزار می‌شود

مدت زمان دوره های آموزشی چقدر است؟

هر دوره آموزش خیاطی مدت زمان خاص خود را دارد که می‌توانید در صفحه تقویم آموزشی مشاهده بفرمایید یا برای اطلاع از دوره مدنظر با آموزشگاه سحر تماس بگیرید.

آیا تمام دوره های آموزشی مدرک دارد؟

بله با گذراندن کلیه دوره های آموزشگاه خیاطی سحر مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد که دارای کد بین المللی می‌باشد.

آیا مدرک دریافت شده قابل ترجمه است؟

بله مدرک های دریافت شده قابل ترجمه قضایی است و کاملا معتبر می‌باشد.

آیا با مدرک دریافتی میتوان وارد بازار کار شد؟

بله مدارک دریافت شده در دوره های آموزش خیاطی سحر، از معتبرترین مدارک خیاطی در ایران هستند. که با وجود کد بین الملل، مهارت شما تایید و می‌توانید وارد بازار کار شوید.

آیا امکان پرداخت اقساطی دوره ها وجود دارد؟

بله. به منظور رفاه حال هنرجویان عزیز و گرامی، امکان پرداخت شهریه ها به صورت اقساطی وجود دارد تا با آرامش خاطر در کلاس های آموزش خیاطی شرکت نمایند.

آیا شرکت در دوره های آموزش خیاطی پیش نیازی لازم دارد؟

بله بعضی از دوره ها پیش نیاز لازم دارد که در صفحه هر دوره توضیحات لازم داده شده است. اما از آنجایی که دوره های آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته را شامل می شود، هر آنچه را که نیاز دارید را در دوره ها فرا خواهید گرفت.

از چه طریق میتوانم در دوره های آموزش خیاطی ثبت نام کنم؟

شما میتوانید از طریق شماره تلفن 22851765-021 با آموزشگاه سحر تماس بگیرید یا از طریق فرم ثبت نام در دوره آموزش خیاطی اقدام کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.