سوالات متداول

همه دوره‌های آموزشی در آموزشگاه سحر، برای همه افراد با هر سطح دانش مناسب میباشد. برای شروع اصولی، دوره نازک دوزی و ضخیم دوزی به شما توصیه می‌شود.

خیر در حال حاضر همه دوره های آموزشگاه سحر بصورت حضوری برگزار می‌شود.

هر دوره آموزش خیاطی مدت زمان خاص خود را دارد که میتوانید در صفحه تقویم آموزشی مشاهده بفرمایید یا برای اطلاع از دوره مدنظر با آموزشگاه سحر تماس بگیرید.

بله با گذراندن کلیه دوره های آموزشگاه خیاطی سحر مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد که دارای کد بین المللی میباشد.

بله مدرک های دریافت شده قابل ترجمه قضایی است و کاملا معتبر میباشد.

بله مدارک دریافت شده در دوره های آموزش خیاطی سحر، از معتبرترین مدارک خیاطی در ایران هستند. که با وجود کد بین الملل، مهارت شما تایید و می‌توانید وارد بازار کار شوید.

بله. به منظور رفاه حال هنرجویان عزیز و گرامی، امکان پرداخت شهریه ها به صورت اقساطی وجود دارد تا با آرامش خاطر در کلاس های آموزش خیاطی شرکت نمایند.

خیر. از آنجایی که دوره های آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته را شامل می شود، هر آنچه را که نیاز دارید را در دوره ها فرا خواهید گرفت.

شما میتوانید از طریق شماره تلفن 22851765-021 با آموزشگاه سحر تماس بگیرید یا از طریق فرم ثبت نام در دوره آموزش خیاطی اقدام کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.