دوره طراحی لباس

آموزش جامع دوره طراحی لباس

یکی از مهم ترین و البته پردرآمدترین دوره ها در زمینه مد، دوره طراحی لباس است. دوره آموزشی طراحی لباس می تواند دروازه ای برای ورود افراد علاقه مند به دنیای حرفه ای مد و طراحی باشد. کلاس طراحی لباس یکی از جذاب ترین دوره های مهارتی و آموزشی است که علاقه مندان به هنر و مد را به خود جذب می کند. ما به عنوان یک آموزشگاه طراحی لباس در تهران دوره‌ی مهارت های طراحی لباس همراه با جدیدترین آموزش های دنیای مد به هنرجویان را ارائه می دهیم.

اگر به طراحی و دوخت لباس علاقه دارید،پیشنهاد می شود این دوره را بگذرانید زیرا پس از حضور در این دوره ارزشمند شما می توانید هر لباس شیک و جذابی را که دوست دارید طراحی کنید.برای گذراندن این دوره تخصصی در آموزشگاه خیاطی سحر همراه شما هستیم.

دوره طراحی لباس

آموزش طراحی لباس در تهران شامل موارد زیر میباشد:

  • شناخت انواع خطوط ، برشها ، یقه‌ها ، دامنها و آستینها و تأثیر آنها در اندامهای مختلف
  • شناخت چرخه رنگ و تأثیر رنگها در اندام و پوستهای متفاوت
  • آشنایی با انواع صورتها و تناسب لباسها و یقه ها با آنها
  • شناخت آناتومی بدن و طراحی اندام و فیگورهای مختلف
  • پیاده سازی مدل‌های مختلف بر روی آناتومی
  • آموزش انواع تکنیکهای رنگ‌آمیزی و نشان دادن جنسیتهای مختلف پارچه با استفاده از آنها

طول دوره طراحی لباس با توجه به متفاوت بودن سرفصلها بین 4 تا 6 ماه می‌باشد و در پایان کل دوره و پس از قبولی در آزمون فنی و حرفه ای کشور دیپلم رسمی به هنرجو اعطا می‌گردد.

پیش نیاز دوره طراحی لباس

برای شروع یادگیری طراحی لباس، تنها چیزی که نیاز دارید علاقه به دنیای مد و دانش محدود آموزش خیاطی است. ما دوره آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته را برای شما فراهم کرده ایم. پیشنهاد ما این است که قبل از آن در دوره نازک دوز زنانه شرکت کنید، در صورت داشتن مهارت دوخت و شناخت انواع برشها و یقه ها و دامنها نیازی به گذراندن دوره مبتدی ندارید. به طور کلی دوره آموزش طراحی لباس در تهران به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد و با هر مدرک تحصیلی و با هر سطح دانش می‌توانید آموزش را در این دوره آغاز کنید.

دوره طراحی لباس برای چه کسانی مناسب میباشد؟

امروزه یکی از پرطرفدار ترین دوره های آموزش خیاطی، دوره طراحی لباس میباشد. شرکت در دوره آموزش طراحی و دوخت را به تمام افرادی که به حوزه مد و فشن علاقه دارند توصیه میشود که میتوانند در این زمینه درآمد بالایی را تجربه کنند. بنابراین، اگر به دنبال یک مهارت منحصر به فرد و پول سازی هستید، این دوره میتواند شما را به هدفتان نزدیکتر کند.

همچنین به همه خیاطان که در هر مقطعی با این هنر آشنا هستند شرکت در دوره طراحی لباس توصیه و پیشنهاد میشود.

آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته توسط بهترین مربیان

ما به عنوان آموزشگاه طراحی و دوخت لباس در تهران دوره جامع آموزش طراحی لباس را برای علاقه مندان فراهم کرده ایم که میتوانید با شرکت در آن و کسب مهارت های لازم برای خود کسب درآمد کنید. اساتید آموزشگاه خیاطی سحر در همه مراحل آموزش در کنار شما هستند. برای شرکت در این دوره میتوانید از طریق سایت اقدام به پیش ثبت نام کنید.

سوالات متداول دوره طراحی لباس

خیر. برای شرکت در این دوره به پیش نیازی احتیاجی نیست فقط شرط آن علاقه به دنیای مد و فشن و داشتن اطلاعات محدود از خیاطی و مهارت دوخت است.

بله کاملا. با دریافت مدرک طراحی لباس و مهارت هایی که در این دوره فرا گرفته اید میتوانید با حضور در شرکت های تولیدی لباس و یا مزون ها به کسب درآمد بپردازید.

بله، میتوانید از این امکان بهره‌مند شوید.

بله، بعد از پایان دوره و آموزش طراحی لباس مدرک معتبر با کد بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت میکنید.