دوره مانتو دوز

آموزش دوره مانتو دوز در تهران

دوره آموزشی طراحی و دوخت مانتو یکی از پرطرفدارترین دوره‌های خیاطی است که با یادگیری مدل های متعدد مانتوهای مختلف در بازار طرح درس‌های خود را ارائه داده است. در دوره آموزش خیاطی مانتو دوزی با نحوه کشیدن الگوی مانتوها، طراحی و دوخت آشنا می‌شوید و در پایان دوره آموزش خیاطی دوخت مانتو در تهران می‌توانید به راحتی جذاب‌ترین مدل مانتوهای موجود در بازار را برای خود یا دیگران بدوزید و از تماشای مانتوی دوخته شده لذت ببرید.

دوره مانتو دوز یا دوخت مانتو یکی از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین دوره‌های طراحی و دوخت لباس می‌باشد. کارگاه خیاطی مانتو دوزی به‌طور کلی یکی از مقرون به صرفه‌ترین دوره‌های آموزشگاه مانتو دوزی در تهران برای علاقه مندان به هنر خیاطی محسوب می‌شود. دوره خیاطی مانتو دوز زمان کمتری می‌برد و نسبت به دوره‌های دیگر کاربرد بیشتری دارد. از آنجایی که ما در یک کشور اسلامی زندگی می‌کنیم و پوشش اجتماعی معمول برای خانم‌ها مانتو است، دوره آموزش مانتو دوز می‌تواند یکی از پردرآمدترین دوره‌های آموزشی خیاطی باشد.

برای شرکت در دوره مانتو دوز فنی حرفه ای هنرجویان متقاضی باید دوره نازک دوز زنانه (مبتدی) را گذرانده باشند. در دوره آموزش دوخت مانتو با الگو بیش از 10 مدل مانتو از پایه تا مدل‌های جدید به‌طور کامل آموزش داده می‌شود. این آموزش شامل الگوسازی، برش و دوخت هر مانتو به‌طور جداگانه می‌باشد. مدت دوره 2 ماه می‌باشد و کلاس‌ها به‌طور معمول 2 روز در هفته برگزار می‌گردد که این دوره آموزش مانتو دوزی برای افراد مبتدی نیز مناسب می‌باشد.
هنرجو در پایان کلاس آموزش دوخت مانتو در تهران در صورت تمایل و شرکت در امتحان سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور، دیپلم رسمی از آن سازمان دریافت می‌نماید.
شهریه دوره مانتو دوزی با الگو در سال 1403 همانند سایر دوره‌ها مطابق تعرفه سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد که می‌توانید با پرداخت به‌صورت اقساطی در دوره آموزش مانتو دوزی در تهران با مدرک بین المللی شرکت کنید.

برای آشنایی و مشاهده دیگر دوره‌ها به صفحه دوره های جامع آموزش خیاطی مراجعه کنید.

دوره مانتو دوز

برای اطلاع از شروع دوره آموزش مانتو دوزی با مدرک بین المللی در تهران با ما از طریق راه‌های زیر در ارتباط باشید

22851765 (021)

ثبت نام دوره مانتو دوزی در تهران

برای دوره آموزش دوخت انواع مانتو با ارائه مدرک از سازمان فنی و حرفه ای شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه ی زیر، وارد صفحه فرم ثبت نام آموزشگاه خیاطی سحر شوید و اطلاعات لازم را کامل کنید تا در اسرع وقت همکاران ما برای راهنمایی و تکمیل ثبت نام دوره آموزشی مانتو دوزی تهران با شما تماس حاصل کنند.

external

دوره مانتو دوزی شامل چیست؟

شاید این سؤال‌ها را بپرسید که دوره مانتو دوز شامل چیست؟ یا آموزش دوره مانتو دوز شامل چه مواردی است؟ در دوره آموزش طراحی و دوخت مانتو تمامی مهارت‌ها و آموزش‌های لازم تئوری و عملی مرتبط با این رشته به شما ارائه می‌شود و شما آن‌ها را فرا خواهید گرفت. ایده آل‌ترین و بهترین راه برای شرکت در دوره‌های مانتو دوزی این است که ابتدا دوره نازک دوز زنانه را بگذرانید؛ چون در این صورت آموزش مانتو دوزی با الگو برای شما بسیار راحت‌تر خواهد بود. در دوره‌های آموزش تخصصی دوخت مانتو انواع مدل‌های زیر را خواهید آموخت.

 1. آموزش دوخت مانتو عبایی
 2. آموزش دوخت مانتو جلو باز
 3. آموزش دوخت مانتو جلو بسته
 4. آموزش دوخت مانتو کتی با الگو
 5. آموزش دوخت مانتو اداری
 6. آموزش مانتو کیمونو
 7. آموزش مانتو رگلان
 8. آموزش مانتو راسته
 9. آموزش مانتو برش دار
 10. آموزش مانتو پیلی‌دار
 11. آموزش مانتو فون
 12. آموزش دوخت مانتو ساده
کادر آموزشی مجرب در آموزشگاه خیاطی سحر

کادر آموزشی مجرب

استفاده از استادان مجرب و با تجربه در آموزشگاه خیاطی سحر از الویت‌های مهم برای بالا بردن سطح آموزش مانتو دوزی در تهران می‌باشد تا آماده بازار کار شوید.
امکان آموزش ویژه شاغلین و دانشجویان

آموزش ویژه دانشجویان

به منظور فراهم آوردن بستر آموزش برای شاغلین و دانشجویان عزیز، آموزشگاه خیاطی سحر کلاس‌های ویژه متناسب با شرایط این هنرجویان دارد.
امکان پرداخت اقساطی برای تمامی دوره های آموزش خیاطی

پرداخت شهریه اقساطی

به منظور رفاه حال هنرجویان عزیز و گرامی، امکان پرداخت شهریه دوره مانتو دوزی به صورت اقساط وجود دارد تا با آرامش خاطر در کلاس آموزشی شرکت نمایند.
امکان دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای بعد از به پایان رساندن دوره های خیاطی

دریافت مدرک بین المللی

هنرجویانی که دوره مانتو دوزی را با موفقیت بگذرانند موفق به دریافت مدرک رسمی فنی و حرفه ای با اعتبار بین المللی خواهند شد.

ویژگی‌های دوره مانتو دوزی فنی حرفه ای

 1. امکان پرداخت شهریه مانتو دوزی به‌صورت اقساطی.
 2. دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای و قابل ترجمه برای ورود به بازار کار خارج از کشور.
 3. به‌منظور کیفیت آموزش، دوره جامع مانتو دوز به‌صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود.
 4. اهدای جزوه‌های کمک آموزشی به هنرجویان در پایان دوره مانتو دوزی با مدرک بین المللی.
 5. آموزش مانتو دوزی با مدرک بین المللی در تهران زیر نظر برجسته‌ترین استادان کشور.
 6. آموزش صفر تا صد خیاطی مانتو.

چرا باید در دوره های طراحی مانتو و خیاطی شرکت کنیم؟

مانتو یکی از پوشش‌های مرسوم زنان در ایران است و در کشور ما تقاضای مانتو بسیار زیاد است، بنابراین طبیعتا بازار کار مناسبی برای مانتو وجود دارد. پس از گذراندن دوره آموزش خیاطی مانتو با الگو قادر خواهید بود به صورت انفرادی یا در مراکز مختلف مانند مزون، تولیدی‌ها، کارخانه‌ها و سایر مکان‌های مرتبط، در زمینه طراحی و دوخت مانتو به صورت اصولی و حرفه ای مشغول به کار شوید.

لطفاً اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کرده، همکاران ما شما را برای دوره آموزشی دوخت مانتو در تهران راهنمایی خواهند کرد.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

فقط این افراد باید در دوره آموزش دوخت مانتو در تهران شرکت کنند

در واقع آموزش دوره خیاطی مانتو دوزی در تهران مناسب تمامی خانم‌هایی است که به دوخت مانتو علاقه مند هستند و نیازی به هیچ‌پیش نیازی ندارند. اینطور نیست که بگوییم فقط گروهی از افراد که مهارت خیاطی دارند می‌توانند در کارگاه آموزش خیاطی مانتو دوزی در تهران شرکت کنند. البته به هنرجویان پیشنهاد و توصیه می‌کنیم دوره نازک دوزی زنانه را بگذرانند تا دوره جامع آموزش مانتو دوز را به صورت اساسی‌تری بیاموزند اما اجباری وجود ندارد. این فقط کار را حرفه ای و آسان‌تر می‌کند. هنرجویان در دوره حضوری مانتو دوزی در تهران آموزش کامل خیاطی مانتو دوزی را فرامی‌گیرند و این دوره آموزش دوخت مانتو برای مبتدی ها کاملا مناسب است.

در پایان دوره مانتو دوز چه خواهیم آموخت؟

در پایان دوره آموزش دوخت مانتو با برش و دوخت انواع مدل مانتو و نحوه الگوسازی آشنا می‌شوید و مهارت مانتو دوزی را فرا خواهید گرفت. با انواع اندام‌ها آشنا می‌شوید و نحوه اصلاح عیوب اندامی را یاد می‌گیرید. آموزش انواع پنس‌ها، یقه، آستین سجاف و نحوه اتصال دکمه از جمله جزئیات آموزش دوره مانتو دوزی است. در پایان آموزش دوختن مانتو ضمن آشنایی با انواع پارچه، دوخت تمامی مدل‌ها و آموزش دوخت انواع مانتو می‌توانید با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای از گواهینامه رسمی این سازمان نیز بهره‌مند شوید.

کاربرد دوره آموزش خیاطی با الگو مانتو فنی حرفه ای

در حقیقت دوره‌های بازار محور برای افرادی که می‌خواهند به سرعت جذب بازار کار تولیدی شوند بسیار مهم است. اگر جزو این دسته هستید حتما به شما توصیه می‌کنیم کلاس مانتو دوزی در تهران را گذرانده باشید. شرکت در دوره آموزش خیاطی مانتو هیچ پیش نیازی ندارد و تمامی موارد لازم کلاس آموزش دوخت مانتو برای مبتدی‌ ها از جمله آموزش طراحی مانتو و آشنایی با وسایل اولیه خیاطی در دوره خیاطی آموزش مانتو دوزی از مقدماتی تا پیشرفته به شما آموزش داده می‌شود.

خانمی در حال دوختن مانتو در خیاطی

صدور گواهینامه فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره دوخت مانتو

در آموزشگاه خیاطی سحر، هنرجویان می‌توانند پس از گذراندن هر دوره آموزشی تخصصی، مدرک فنی و حرفه ای دریافت کنند. در دوره دوخت مانتو حتی پس از اتمام دوره امکان دریافت گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای و کسب درآمد را دارید. در دوره دوخت مانتو شما توانایی اخذ گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای داشته و شروع به کسب درآمد کنید.

آموزش دوره خیاطی مانتو دوزی با مدرک فنی حرفه ای چقدر طول می‌کشید؟

مدت زمان دوره خیاطی آموزش مانتو دوزی در تهران 2 ماه می‌باشد. که این مدت زمان برای دوره آموزش دوخت مانتو برای مبتدی‌ها نیز مناسب می‌باشد. و هنرجویان آموزش کامل مانتو دوزی را فرا می‌گیرند.

هزینه و شهریه دوره مانتو دوزی در سال 1403 چقدر است؟

قیمت دوره مانتو دوزی توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور تصویب و مشخص می‌شود و آموزشگاه سحر طبق تعرفه این سازمان اقدام به برگزاری خیاطی دوره مانتو دوزی می‌کند اما برای رفاه حال هنرجویان دوره آموزش خیاطی مانتو دوز با پرداخت شهریه اقساطی در این آموزشگاه فراهم می‌باشد. شما میتوانید با شماره تلفن 22851765-021 برای اطلاع از شهریه‌ها تماس حاصل بفرمایید.

مزیت آموزشگاه سحر نسبت به سایر موسسات و مراکز آموزشی چیست؟

شاید به این فکر کنید که چرا آموزشگاه سحر را برای دوره آموزش خیاطی زنانه و مانتو دوزی انتخاب کنم؟ مزایای این آموزشگاه نسبت به سایر مراکز آموزشی چیست؟

در پاسخ باید بگوییم که در این چند سال قضاوت را به خود هنرجویان واگذار کرده ایم تا کیفیت بالای آموزش را از نزدیک لمس و تجربه کنند. در آموزشگاه سحر، علاوه بر ارائه مدرک تخصصی فنی و حرفه ای برای هر دوره، امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی فراهم می‌باشد و همچنین دوره‌ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود تا اثرگذاری و کیفیت آموزش‌ها بالا باشد. شما این امکان را دارید که از تجربیات و دانش استادان مجرب در تمامی شاخه‌های خیاطی و طراحی بهره‌مند شوید و در پایان هر دوره می‌توانید تمامی مشکلات و ایرادات خود را اصلاح کنید. البته انعطاف پذیری ساعات تدریس دوره های آموزشی خیاطی مزیتی است که برای بسیاری از افراد به خصوص کارمندان بسیار حائز اهمیت است. هزینه دوره‌های آموزشی آموزشگاه سحر بر اساس تعرفه فنی و حرفه ای محاسبه می‌شود.

external

سرفصل های دوره مانتو دوزی

شناخت الگوی مانتو

با انواع الگوهای مانتو آشنا می‌شوید.

برش الگو

با برش الگوی مانتو و نحوه دوخت آن آشنا می‌شوید.

دوخت مانتو

دوخت مانتو آغاز و الگوهای برش خورده تبدیل به یک مانتوی زیبا می‌شود.

سوالات متداول دوره مانتو دوزی

آیا هنرجویان بعد از گذراندن دوره مانتو دوزی مدرک معتبر دریافت می‌کنند؟

بله. آموزشگاه خیاطی سحر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای دوره آموزش خیاطی مانتو دوزی در تهران را برگزار می‌کند. شایان ذکر است این گواهینامه بین المللی و قابل ترجمه و دارای تاییدیه جهانی می‌باشد.

هزینه دوره مانتو دوزی چقدر است؟

سازمان فنی و حرفه ای برگزار کننده اصلی این دوره‌ها در ایران است، قیمت‌ها و هزینه‌ها توسط خود این سازمان تعیین می‌شود. دوره جامع مانتو دوز در تهران و کلیه دوره‌های خیاطی آموزشگاه سحر با نرخ‌های مصوب سازمان فنی و حرفه ای برگزار می‌شود که بسیار مقرون به صرفه و کم هزینه می‌باشد.

آیا امکان پرداخت اقساطی برای دوره مانتو دوزی وجود دارد؟

بله. امکان پرداخت اقساطی برای آموزش دوره مانتو دوزی در تهران وجود دارد و می‌توانید از این امکان بهره‌مند شوید.
external
نظرات هنرجویان کلاس آموزش مانتو دوزی