دوره شلوار دوز زنانه

شلوار دوزی زنانه

دوخت شلوار زنانه یکی از مشاغلی است که در زمینه پوشاک طرفداران زیادی پیدا کرده است. این شغل ارتباط نزدیکی با خرازی، فروشنده پوشاک و پارچه فروشی دارد. به همین دلیل دوره شلوار دوز زنانه با ارائه مدرک از سازمان فنی و حرفه ای در اکثر آموزشگاه های خیاطی ارائه می‌شود و هنرجو با آموزش برش و دوخت شلوار می‌تواند در بازار کار فعالیت کند. دوره خیاطی شلوار دوز زنانه در تهران به هیچ‌پیش نیازی نیاز ندارد و برای همه افراد از مبتدی تا حرفه ای مناسب است. همچنین در دوره خیاطی شلوار زنانه دوخت انواع شلوار زنانه آموزش داده می‌شود. علاوه بر طرز دوخت شلوار زنانه، هنرجویان با انواع فاق و ایراداتی که ممکن است در شلوار ظاهر شود آشنا شده و نحوه رفع آن را یاد می‌گیرند.

هنرجویانی که دوره نازک دوز زنانه (مبتدی) را گذرانده‌اند و یا مسلط به الگوسازی و دوخت می‌باشند می‌توانند در این دوره یعنی دوره جامع شلوار دوز زنانه در تهران شرکت نمایند. دوره آموزش خیاطی شلوار شامل آموزش رسم الگوی انواع شلوار (شلوار رسمی ، تنگ، کش و …) و انواع جیب می‌باشد. علاوه بر الگوسازی، دوخت و برش کلیه شلوارها در سایزهای مختلف و به‌طور کامل آموزش داده می‌شود. در ادامه به سؤال دوره شلوار دوز شامل چیست، پاسخ داده‌ایم.
مدت کلاس شلوار دوزی در تهران 1 ماه و نیم می‌باشد و پس از پایان دوره آموزش شلوار دوزی در تهران و شرکت در آزمون فنی و حرفه‌ای، هنرجو دیپلم مهارت دوخت شلوار زنانه را دریافت می‌نماید.

دوره شلوار دوز زنانه

برای اطلاع از شروع دوره خیاطی دوخت شلوار زنانه با ما از طریق راه‌های زیر در ارتباط باشید

22851765 (021)

دوره آموزش شلوار دوز زنانه شامل چیست؟

 1. توانایی شناخت ابزار كار
 2. مهارت و توانایی راه‌اندازی، سرويس، نگهداری و دوخت با انواع چرخ خياطی
 3. مهارت و توانایی پيشگيری از حوادث و رعايت نكات ايمنی و بهداشت محيط كار
 4. مهارت و توانایی شناخت و اندازه گيری اندام
 5. مهارت و توانایی رسم الگو برای انواع شلوار زنانه
 6. مهارت و توانایی برش انواع مدل شلوار زنانه
 7. مهارت و توانایی دوخت انواع مدل شلوار زنانه
 8. آموزش دوخت انواع جیب شلوار
 9. آموزش برش شلوار زنانه (برش و دوخت شلوار زنانه)
 10. آموزش دوخت فاق شلوار زنانه
 11. آموزش برش و دوخت شلوار راسته زنانه

با لیست دوره های خیاطی آشنا شوید

کادر آموزشی مجرب در آموزشگاه خیاطی سحر

کادر آموزشی مجرب

استفاده از استادان مجرب و با تجربه در آموزشگاه خیاطی سحر از الویت‌های مهم برای بالا بردن سطح آموزش شلوار زنانه در تهران می‌باشد تا آماده بازار کار شوید.
امکان آموزش ویژه شاغلین و دانشجویان

آموزش ویژه دانشجویان

به منظور فراهم آوردن بستر آموزش برای شاغلین و دانشجویان عزیز، آموزشگاه خیاطی سحر کلاس‌های ویژه متناسب با شرایط این هنرجویان دارد.
امکان پرداخت اقساطی برای تمامی دوره های آموزش خیاطی

پرداخت شهریه اقساطی

به منظور رفاه حال هنرجویان عزیز و گرامی، امکان پرداخت شهریه شلوار دوز به‌صورت اقساط وجود دارد تا با آرامش خاطر در کلاس آموزشی شرکت نمایند.
امکان دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای بعد از به پایان رساندن دوره های خیاطی

دریافت مدرک بین المللی

هنرجویانی که دوره شلوار دوزی را با موفقیت بگذرانند موفق به دریافت مدرک رسمی فنی و حرفه ای با اعتبار بین المللی خواهند شد.

ویژگی‌های دوره شلوار دوز زنانه

 1. امکان پرداخت شهریه شلوار دوزی به‌صورت اقساطی.
 2. دریافت مدرک رسمی دوره حضوری شلوار دوزی زنانه در تهران از سازمان فنی و حرفه ای و قابل ترجمه برای ورود به بازار کار خارج از کشور.
 3. به‌منظور کیفیت آموزش، دوره شلوار دوز به‌صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود.
 4. اهدای جزوه‌های کمک آموزشی به هنرجویان در پایان دوره آموزش شلوار زنانه در تهران.
 5. آموزش خیاطی و دوخت شلوار زنانه با الگو زیر نظر برجسته‌ترین استادان کشور.

ثبت نام دوره شلوار دوزی زنانه فنی حرفه ای در تهران

شما می‌توانید برای آموزش دوخت انواع شلوار زنانه با کلیک کردن بر روی دکمه زیر و پر کردن فرم مربوط اقدام به ثبت نام در آموزشگاه شلوار دوز زنانه در تهران کنید.

external

هزینه آموزش دوره شلوار دوز زنانه در سال 1403 چقدر است؟

سازمان مسئول برگزاری دوره شلوار دوز زنانه در تهران سازمان فنی و حرفه ای می‌باشد و کلیه هزینه ها توسط این سازمان تعیین می‌گردد و در هر آموزشگاه خیاطی که دوره شلوار دوزی را می‌گذرانید، هزینه‌هایی که از شما دریافت می‌شود بر اساس نرخ‌های تایید شده توسط سازمان‌های فنی و حرفه ای است که بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

آموزشگاه خیاطی سحر یکی از بهترین آموزشگاه‌های خیاطی در تهران با استادان مجرب و با ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای انواع دوره‌های آموزشی خیاطی را برای علاقه مندان به این هنر برگزار می‌کند که شهریه‌ها با توجه به هزینه‌های مصوب فنی و حرفه ای برای هر دوره تعیین می‌شود که می‌توانید در این دوره‌های آموزشی شرکت کنید. همچنین لازم به ذکر است امکان پرداخت شهریه و هزینه دوره شلوار دوز به‌صورت اقساط در این مجموعه فراهم می‌باشد.

هدف از آموزش خیاطی دوخت شلوار زنانه در تهران چیست؟

هنرجو با ثبت نام و شرکت در دوره آموزش دوخت شلوار زنانه و پس از آشنایی با آموزش الگوی شلوار زنانه و روش دوخت شلوار زنانه می‌تواند در ابتدا نیاز خود و خانواده اش را برطرف کند و انواع و اقسام شلوارهای مدل دار را برای خود و یا دیگران بدوزد. در گام بعدی، هنرجو تخصص و حرفه ای را که از آموزش دوره شلوار دوزی در تهران به دست خواهد آورد، به اندازه کافی برای او درآمدزایی دارد.

سرفصل های دوره شلوار دوز زنانه

 1. آموزش دوخت شلوار راسته زنانه
 2. آموزش دوخت شلوار رسمی زنانه
 3. آموزش دوخت شلوار دم پا گشاد زنانه
 4. آموزش دوخت شلوار تنگ زنانه
 5. آموزش دوخت شلوار لگ زنانه
 6. آموزش دوخت شلوار سرهمی زنانه
 7. آموزش دوخت شلوار کوتاه زنانه
 8. آموزش دوخت شلوار پیلی دار
 9. آموزش دوخت شلوار بارداری
 10. آموزش انواع جیب شلوار زنانه
 11. آموزش دوخت شلوار زنانه مجلسی

آیا به مشاوره رایگان برای آموزش دوره دوخت شلوار زنانه نیاز دارید؟ اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا همکاران ما بتوانند شما را برای آموزش دوره شلوار دوزی زنانه فنی حرفه ای راهنمایی کنند.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

چرا در دوره شلوار دوز زنانه شرکت کنیم؟

شرکت در دوره آموزش دوخت انواع شلوار مقرون به صرفه بوده و درآمد خوبی دارد زیرا شرکت کننده پس از اتمام دوره جامع آموزش شلوار دوز زنانه می‌تواند به راحتی وارد بازار کار شود و از هنر خیاطی خود درآمدزایی کند.

آموزش شلوار دوزی زنانه برای چه کسانی مناسب می‌باشد؟

از آنجایی که دوره شلوار دوزی زنانه پیش نیازی ندارد، تمام افراد علاقه مند به هنر خیاطی می‌توانند در دوره آموزش خیاطی شلوار زنانه شرکت کنند.

external

ارائه مدرک فنی و حرفه ای بعد از گذراندن دوره دوخت شلواز زنانه

آموزشگاه خیاطی سحر تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت می‌کند که بعد از گذراندن دوره آموزش شلوار دوز زنانه در تهران توسط هنرجو به این سازمان برای شرکت در آزمون و دریافت مدرک رسمی معرفی می‌شود. وجود این مدرک علاوه بر مجوز فعالیت در ایران این امکان را می‌دهد که هنرجو با ترجمه آن به بازارهای خارج از کشور هم ورود پیدا کند.


سوالات متداول دوره شلوار دوز زنانه

آیا با گذراندن دوره جامع آموزش دوخت شلوار زنانه در تهران امکان دریافت مدرک وجود دارد؟

آموزشگاه خیاطی سحر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای تمامی دوره های آموزش خیاطی را برگزار می‌کند. شایان ذکر است این گواهینامه بین المللی و قابل ترجمه و دارای تاییدیه جهانی می‌باشد.

هزینه دوره شلوار دوزی زنانه چقدر است؟

از آنجایی که سازمان فنی و حرفه ای برگزار کننده اصلی این دوره ها در ایران است، قیمت‌ها و هزینه‌ها توسط خود این سازمان تعیین می‌شود. آموزش شلوار دوزی زنانه در تهران و کلیه دوره‌های خیاطی آموزشگاه سحر با نرخ‌های مصوب سازمان فنی و حرفه ای برگزار می‌شود که بسیار مقرون به صرفه و کم هزینه می‌باشد.

آیا امکان پرداخت اقساطی برای دوره شلوار دوزی زنانه وجود دارد؟

بله. امکان پرداخت اقساطی برای دوره آموزش خیاطی شلوار در تهران وجود دارد و می‌توانید از این امکان بهره‌مند شوید.
external